Alle kwartaalcijfers op een rij

In het LYNX Kwartaalcijfers overzicht vindt u de publicatiedata van de kwartaalcijfers van alle grote beursgenoteerde bedrijven.

Hieronder ziet u wanneer de grootste en bekendste Europese en Amerikaanse bedrijven hun kwartaalcijfers bekendmaken. Naast de datum vindt u ook de verwachting en de actuele winst per aandeel per bedrijf. Via het kwartaalcijfer overzicht krijgt u snel antwoord op de vraag of de cijfers voldoen aan de verwachtingen van analisten.

Kwartaalcijfers Overzicht

BedrijfTickercodeConsensus EPSDatumTijdstip
Goldman Sachs Group, Inc.GS$8.5415.04.202407:30
Charles Schwab Corp.SCHW$0.7315.04.202407:30
M&T Bank CorpMTB$3.1315.04.202406:08
Guaranty Bancshares, Inc.GNTY$0.5015.04.202407:00
Skillsoft Corp.SKIL-$3.1315.04.202416:05
FB Financial CorporationFBK$0.7015.04.202416:15
Inspired Entertainment, Inc.INSE$0.0915.04.202416:15
CrossFirst Bankshares, Inc.CFB$0.3415.04.202416:05
Dragonfly Energy Holdings Corp.DFLI-$0.1615.04.202416:10
Bank of America Corp.BAC$0.7716.04.202406:46
UnitedHealth Group, Inc.UNH$6.6516.04.202405:55
Johnson & JohnsonJNJ$2.6416.04.202406:20
Morgan StanleyMS$1.6916.04.202407:30
Bank of New York Mellon CorporationBK$1.1916.04.202406:39
PNC Financial Services Group, Inc.PNC$3.0916.04.202406:42
Northern Trust CorporationNTRS$1.4716.04.202407:10
Mercantile Bank CorporationMBWM$1.1416.04.202405:01
EricssonERIC$0.0516.04.202402:01
Commerce Bancshares Inc.CBSH$0.8016.04.202406:00
United AirlinesUAL-$0.5316.04.202416:00
Interactive Brokers Group IncIBKR$1.6216.04.202416:01
J.B. Hunt Transport Services, Inc.JBHT$1.5316.04.202416:05
Hancock Whitney CorporationHWC$1.1816.04.202416:00
Omnicom Group, Inc.OMC$1.5216.04.202416:02
Ontrak, Inc.OTRK-$0.1116.04.202416:05
Fulton Financial Corp.FULT$0.3816.04.202416:50
America Movil S.A.B. de C.V.AMX$0.4216.04.202419:17
Equity BancsharesEQBK$0.8516.04.202417:29
ASML HoldingASML$2.8517.04.202401:00
AbbottABT$0.9517.04.202407:30
Prologis, Inc.PLD$1.2817.04.202408:00
Travelers Companies, Inc.TRV$4.6917.04.202406:57
U.S. BancorpUSB$0.8917.04.202406:45
BankUnited, Inc.BKU$0.6217.04.202406:45
First Horizon National CorpFHN$0.3417.04.202406:40
Citizens Financial Group IncCFG$0.7517.04.202406:20
First Community Corp.FCCO$0.3417.04.202409:00
Alcoa, Inc.AA-$0.5017.04.202416:10
Las Vegas Sands CorpLVS$0.6217.04.202416:05
Kinder Morgan, Inc.KMI$0.3417.04.202416:05
CSX Corp.CSX$0.4517.04.202416:01
Discover Financial ServicesDFS$2.9817.04.202416:20
SL Green Realty Corp.SLG$2.1717.04.202416:15
Liberty Energy Inc.LBRT$0.5317.04.202416:34
Synovus Financial Corp.SNV$0.9917.04.202417:44
Crown Castle International Corp.CCI$1.6317.04.202416:15
Bank OZKOZK$1.4417.04.202416:01
Brandywine Realty TrustBDN$0.2417.04.202418:16
F.N.B. CorporationFNB$0.3317.04.202416:30
First Industrial Realty Trust, Inc.FR$0.6217.04.202416:29
Great Southern Bancorp, Inc.GSBC$1.0417.04.202418:15
Rexford Industrial Realty, Inc.REXR$0.5617.04.202416:10
Banner CorporationBANR$1.1717.04.202416:00
Monarch Casino & Resort Inc.MCRI$0.9817.04.202416:03
Triumph Financial, Inc.TFIN$0.3217.04.202416:07
Wintrust Financial Corp.WTFC$2.4217.04.202416:50
Equifax Inc.EFX$1.4417.04.202416:19
Home Bancorp, Inc.HBCP$1.0017.04.202416:58
Martin Midstream Partners LPMMLP$0.0717.04.202416:01
Taiwan Semiconductor Manufacturing Company LimitedTSM$1.2918.04.202406:00
Nokia Corp.NOK$0.0618.04.202401:00
BlackstoneBX$0.9818.04.202407:03
D.R. Horton, Inc.DHI$3.0918.04.202406:30
KeyCorpKEY$0.2318.04.202406:30
Elevance HealthELV$10.5218.04.202406:00
Alaska Air Group, Inc.ALK-$1.0918.04.202406:00
Infosys Technologies Ltd.INFY$0.1718.04.202408:02
Texas Capital Bancshares, Inc. TCBI$0.5918.04.202406:00
Ally FinancialALLY$0.3618.04.202407:25
Badger Meter, Inc.BMI$0.8518.04.202408:30
Home BancShares Inc.HOMB$0.4618.04.202408:15
Comerica, Inc.CMA$1.1318.04.202406:41
Iridium Communications IncIRDM$0.1618.04.202407:01
Marsh & McLennan Companies, Inc.MMC$2.7818.04.202407:00
OFG BancorpOFG$0.9518.04.202407:30
Snap-On, Inc.SNA$4.6618.04.202406:30
Apogee Enterprises, Inc.APOG$0.9718.04.202406:30
Berkshire Hills Bancorp, Inc.BHLB$0.4718.04.202407:30
Forestar Group Inc.FOR$0.8418.04.202406:30
Genuine Parts CompanyGPC$2.1518.04.202406:55
ManpowerGroupMAN$0.8918.04.202407:30
S&T BancorpSTBA$0.8018.04.202407:30
Netflix, Inc.NFLX$4.4918.04.202416:00
Intuitive Surgical, Inc.ISRG$1.4118.04.202416:05
PPG Industries, Inc.PPG$1.8618.04.202416:05
Western Alliance BancorporationWAL$1.7018.04.202416:12
Metropolitan Bank Holding Corp.MCB$1.2818.04.202416:05
Provident Financial Services IncPFS$0.4018.04.202417:00
Alpine Income Property TrustPINE$0.3818.04.202416:10
SB Financial Group, IncSBFG$0.3018.04.202416:15
Glacier Bancorp Inc.GBCI$0.3318.04.202416:30
Independent Bank Corp.INDB$1.1518.04.202416:15
First Western Financial, Inc.MYFW$0.1918.04.202417:21
OceanFirst Financial Corp.OCFC$0.4218.04.202416:15
American Express Co.AXP$3.0019.04.202407:00
Procter & Gamble Co.PG$1.4219.04.202406:55
SLBSLB$0.7519.04.202406:50
Wipro LimitedWIT$0.0719.04.202409:10
Fifth Third BancorpFITB$0.7119.04.202406:30
Huntington Bancshares IncorporatedHBAN$0.2519.04.202406:30
Regions Financial CorporationRF$0.4619.04.202406:00
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
Airbus01.05.2024--0.8838
Royal Dutch Shell02.05.2024--1.95
Block02.05.2024--0.715
Linde02.05.2024--3.4
Apple02.05.2024--1.51
Booking Holdings02.05.2024--14.1
Palantir06.05.2024--0.0774
Broadcom07.03.202410.9910.45.37%11.96 Mrd
Deutsche Post07.05.2024--0.6254
AXA07.05.2024----
BP07.05.2024--1.07
UBS Group07.05.2024--0.2239
Walt Disney07.05.2024--1.1
BMW08.05.2024--4.18
Amadeus08.05.2024--0.7096
Anheuser Busch08.05.2024--0.6674
Enel09.05.2024----
BlackRock12.04.20249.819.344.79%4.73 Mrd
JPMorgan12.04.20244.634.199.50%42.5 Mrd
Cisco14.02.20240.870.843.45%12.8 Mrd
Adobe14.03.20244.484.382.23%5.18 Mrd
Goldman Sachs15.04.2024--8.74
Allianz15.05.2024--5.48
Bank of America16.04.2024--0.7645
Johnson & Johnson16.04.2024--2.64
Deutsche Telekom16.05.2024--0.4264
EssilorLuxottica18.04.2024----
Danone18.04.2024----
Walmart20.02.20241.81.648.89%173.4 Mrd
Home Depot20.02.20242.822.771.77%34.8 Mrd
NVIDIA21.02.20245.164.6110.66%22.1 Mrd
Nike21.03.20240.980.7622.45%12.43 Mrd
Intuit22.02.20242.632.312.55%3.4 Mrd
Verizon22.04.2024--1.12
SAP22.04.2024--1.05
Philip Morris International23.04.2024--1.41
Danaher23.04.2024--1.72
Nextera Energy23.04.2024--0.7354
Alphabet23.04.2024--1.51
Tesla23.04.2024--0.5333
Texas Instruments23.04.2024--1.07
Kering23.04.2024----
Chipotle Mexican Grill24.04.2024--11.58
Boeing24.04.2024---1.52
IBM24.04.2024--1.58
Qualcomm24.04.2024--2.32
Air Liquide24.04.2024----
Alibaba24.05.2024--10.77
Pinduoduo24.05.2024--10.29
Adyen25.04.2024----
BNP Paribas25.04.2024--1.97
Vinci25.04.2024----
Deutsche Bank25.04.2024--0.6311
Merck & Company25.04.2024--1.98
Caterpillar25.04.2024--5.12
Sanofi25.04.2024--1.71
Amazon25.04.2024--0.8313
Intel25.04.2024--0.1495
Comcast25.04.2024--0.9945
T-Mobile US25.04.2024--1.88
Microsoft25.04.2024--2.81
Starbucks25.04.2024--0.8117
Zoom Video Communications26.02.20241.421.1419.72%1.15 Mrd
Safran26.04.2024----
Total26.04.2024--2.09
Salesforce.com28.02.20242.292.270.87%9.29 Mrd
Adidas30.04.2024--0.3251
Banco Santander30.04.2024--0.1831
HSBC30.04.2024--1.53
Coca Cola30.04.2024--0.6969
McDonald's30.04.2024--2.72
PayPal30.04.2024--1.22
Volkswagen30.04.2024--7.93
Advanced Micro Devices30.04.2024--0.6193
3M30.04.2024--1.96
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
Deutsche Post01.08.2024--0.7198
BMW01.08.2024--3.97
Royal Dutch Shell01.08.2024--1.72
Block01.08.2024--0.7857
Anheuser Busch01.08.2024--0.8618
Volkswagen01.08.2024--6.86
Palantir05.08.2024--0.0775
Broadcom06.06.2024--10.84
Walt Disney06.08.2024--1.27
Deutsche Telekom08.08.2024--0.5178
Allianz08.08.2024--5.8
JPMorgan12.07.2024--4.13
Adobe13.06.2024--4.39
Home Depot14.05.2024--3.6
Cisco15.05.2024--0.8365
Goldman Sachs15.07.2024--8.35
Adyen15.08.2024--15.59
Walmart16.05.2024--0.5217
Bank of America16.07.2024--0.7984
Johnson & Johnson16.07.2024--2.73
Tesla17.07.2024--0.6536
Danaher18.07.2024--1.68
BlackRock19.07.2024--10.02
Intuit21.05.2024--9.38
Zoom Video Communications21.05.2024--1.19
NVIDIA22.05.2024--5.56
Verizon22.07.2024--1.15
SAP22.07.2024--1.14
Alibaba22.08.2024--15.6
Pinduoduo22.08.2024--14.43
Philip Morris International23.07.2024--1.63
Alphabet23.07.2024--1.68
Coca Cola23.07.2024--0.8072
Texas Instruments23.07.2024--1.16
Microsoft23.07.2024--2.89
3M23.07.2024--2.2
BNP Paribas24.07.2024--2.53
Banco Santander24.07.2024--0.1996
Chipotle Mexican Grill24.07.2024--15.12
Deutsche Bank24.07.2024--0.593
Boeing24.07.2024--0.6786
IBM24.07.2024--2.32
Apple24.07.2024--1.32
Qualcomm24.07.2024--2.17
Kering24.07.2024--13.56
EssilorLuxottica25.07.2024--3.80
Danone25.07.2024--2.32
Nextera Energy25.07.2024--0.9377
McDonald's25.07.2024--3.19
Linde25.07.2024--3.61
Sanofi25.07.2024--1.62
Amazon25.07.2024--0.9504
Intel25.07.2024--0.2567
Comcast25.07.2024--1.15
T-Mobile US25.07.2024--2.25
Airbus25.07.2024--1.64
Total25.07.2024--2.11
Starbucks25.07.2024--1.12
Amadeus26.07.2024--0.767
Nike27.06.2024--0.8497
Salesforce.com28.05.2024--2.37
BP30.07.2024--1.13
Merck & Company30.07.2024--2.07
Caterpillar30.07.2024--5.45
Advanced Micro Devices30.07.2024--0.7101
Adidas31.07.2024--0.3664
UBS Group31.07.2024--0.2385
HSBC31.07.2024--1.43
PayPal31.07.2024--1.19
Air Liquide31.07.2024--3.33
Booking Holdings31.07.2024--41.15
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
No data yet
BedrijfDatumEPSExpected EPSAfwijkingOmzet
No data yet

Wat zijn kwartaalcijfers?

Beursgenoteerde bedrijven zijn verplicht hun aandeelhouders elk kwartaal te informeren over de financiële resultaten van het bedrijf door de zogenaamde kwartaalcijfers te publiceren. Bedrijven delen hierbij hun balans, winst- en verliesrekening en het kasstroomoverzicht.

Zoals de naam al doet vermoeden, hebben de cijfers altijd betrekking op een periode van drie maanden, waarbij het boekjaar niet hoeft samen te vallen met het kalenderjaar. De publicatie van kwartaalcijfers door beursgenoteerde ondernemingen is altijd van belang voor aandeelhouders, omdat de aankondiging kan leiden tot grote schommelingen in de beurskoersen. Om extreme koersfluctuaties tijdens de reguliere handelsuren te voorkomen, worden kwartaalcijfers meestal gepubliceerd voor of na de start van de reguliere openingsstijden.

Jaarcijfers versus kwartaalcijfers

Jaarcijfers zijn de belangrijkste financiële resultaten van een bedrijf. Ze gaan over het voorgaande kalenderjaar. Hierbij gaat de meeste aandacht uit naar de winst- & omzetgroei en de free cashflow. De publicatie van de jaarcijfers door beursgenoteerde bedrijven zijn interessant voor beleggers, aangezien dit voor grote koersschommelingen van het aandeel kan zorgen.

Publicatiedata van de cijfers van de onderneming

Vanwege de reeds genoemde invloed op de koers van een aandeel is het belangrijk om niet alleen de dag van publicatie, maar ook het exacte tijdstip te kennen. Koersschommelingen tijdens de bekendmaking van de cijfers bieden namelijk ook kansen voor beleggers.

Beleggers kunnen namelijk inspelen op deze schommelingen door voor- en nabeurs te handelen. De kwartaalcijfers geven belangrijke informatie over een bedrijf en beschrijven onder andere hoeveel het bedrijf in het afgelopen kwartaal heeft verdiend en uitgegeven. Daarnaast bevatten de kwartaalrapportages ook winstprognoses voor het komende kwartaal. De cijfers van de onderneming kunnen dus worden gebruikt om beleggingsbeslissingen te nemen, oftewel aan de hand van deze cijfers kunt u beslissen de aandelen te kopen of verkopen.