Dividenduitkering aandelen

Verneem wanneer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel plaatsvindt

U wenst te vernemen wanneer welk Belgisch bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bruto bedraagt ?

Hieronder vindt u een overzicht terug met gegevens over wanneer Belgische aandelen ex dividend gaan en hoeveel het brutobedrag van het dividend zal bedragen. Naast de ex-coupon datum vindt u ook de betalingsdatum en het dividendrendement terug.

Wenst u de de dividenduitkering van een specifiek aandeel te kennen? Bijvoorbeeld het aandeel KBC of  Colruyt? Voer in de zoekbalk de naam van het gewenste aandeel in.

Opgelet: dividenduitkeringen kunnen van invloed zijn op de prijzen van de opties van de betreffende onderliggende aandelen. In bepaalde gevallen resulteert een dividenduitkering in een vervroegde uitoefening van de optie.  Hier vindt u meer informatie.

Sommige aandelen bieden de mogelijkheid om een dividend in aandelen of een dividend in cash te ontvangen. Hier wordt duidelijk uitgelegd hoe u uw keuze kenbaar kent maken bij een keuzedividend.

Heeft u een vraag of opmerking over de getoonde dividenduitkeringen of meer algemeen over de handelsmogelijkheden bij LYNX of over beleggen en trading in het algemeen? Neem dan zeker contact op met LYNX. Wij zijn bereikbaar per telefoon op het nummer 092232320), via e-mail (info@lynx.be) of via de chat (onderaan uw scherm).

BreakoutTrader
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Royal Dutch Shell PLC13-02-20190,4251,6476,38%
Amgen14-02-20191,455,282,92%
Visa14-02-20190,250,880,73%
Unilever NV15-02-20190,3871,523,33%
Applied Materials20-02-20190,20,72,05%
General Electric Co25-02-20190,010,370,44%
Johnson & Johnson25-02-20190,93,542,81%
Bank of America Corp28-02-20190,150,542,03%
NIKE01-03-20190,220,821,10%
Randstad Holding NV01-03-20192,072,074,84%
APERAM SA06-03-20190,3981,5775,97%
General Motors Co07-03-20190,381,523,94%
The Kraft Heinz08-03-20190,6252,55,35%
Coca-Cola Co/The14-03-20190,391,563,30%
Linde AG14-03-20190,8250,7232,36%
Merck & Co.14-03-20190,551,993,02%
TOTAL SA19-03-20190,642,525,38%
Sligro Food Group NV21-03-20190,61,153,39%
Arcadis NV29-03-20190,470,474,05%
L'Oreal SA29-03-20193,553,551,78%
BE Semiconductor Industries NV01-04-20192,324,6410,77%
Daimler01-04-20193,653,656,95%
GrandVision NV01-04-20190,320,321,64%
Continental AG04-04-20194,54,53,22%
JPMorgan Chase & Co04-04-20190,82,723,10%
AT&T Inc09-04-20190,512,016,66%
Verizon09-04-20190,6032,3854,28%
Henkel11-04-20191,791,792,13%
SBM Offshore NV11-04-20190,2210,2191,54%
Wessanen12-04-20190,130,131,44%
PostNL NV16-04-20190,070,2410,61%
Aalberts Industries NV17-04-20190,650,652,16%
Airbus SE17-04-20191,51,51,56%
Koninklijke Vopak NV17-04-20191,051,052,37%
Procter & Gamble Co/The17-04-20190,7172,8693,07%
Koninklijke Ahold Delhaize NV22-04-20190,630,632,70%
BinckBank NV23-04-20190,130,368,34%
RELX NV24-04-20190,140,4562,44%
Inditex26-04-20190,1650,542,24%
Vinci SA26-04-20190,752,513,27%
Wolters Kluwer NV26-04-20190,650,991,85%
Münchener Rück29-04-20198,68,64,41%
Vivendi SA29-04-20190,450,452,10%
Akzo Nobel NV30-04-20190,4211,093,48%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,83%
Bouygues SA30-04-20191,71,75,50%
Groupe Danone30-04-20191,91,93,05%
RWE30-04-20190,50,52,37%
Societe Generale SA30-04-20192,22,27,67%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,154,38%
Deutsche Lufthansa AG08-05-20190,80,83,62%
Schneider Electric SE08-05-20190,192,20,32%
Koninklijke DSM NV09-05-20190,772,041,91%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,52%
Boskalis Westminster10-05-2019114,31%
Koninklijke Philips NV10-05-20190,80,82,46%
Peugeot SA10-05-20190,530,532,43%
Adidas AG13-05-20192,62,61,28%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,14%
Sanofi13-05-20193,033,034,11%
SAP SE13-05-20191,41,41,52%
ArcelorMittal15-05-20190,0880,0880,45%
BASF SE15-05-20193,16,24,77%
ProSiebenSat.115-05-20191,931,9311,63%
Vonovia17-05-20191,441,323,33%
Aegon NV20-05-20190,140,286,16%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,553,73%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,636,08%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,14%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,36%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,67%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2033,88%
Corbion NV24-05-20190,560,562,25%
Engie24-05-20190,370,725,32%
Anheuser-Busch InBev SA/NV29-05-201922,84,28%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,027,03%
Eni29-05-20190,420,825,77%
NN Group NV03-06-20190,661,74,55%
Orange03-06-20190,40,75,18%
Vodafone Group ADR06-06-20191,121,749,02%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,62%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,34,20%
Telefónica17-06-20190,20,45,19%
Safran19-06-20191,61,61,45%
Renault SA24-06-20193,553,555,82%
Iberdrola08-07-20190,1510,3374,77%
Enel24-07-20190,140,2865,40%
LYNX: één platform, veel voordelen
  • Professioneel handelsplatform: snel, stabiel en betrouwbaar
  • Zeer lage tarieven
  • Tips en educatie van professionele beleggingsexperts
vergelijk-brokers
Beste Broker Allround
volgens VergelijkBrokers.nl
2016 & 2017
handelsblatt-round
Beste Online Broker
volgens Handelsblatt 2013, 2014 en 2015
Beleggers Belangen
Beste Broker van Nederland
volgens Beleggers Belangen 2009 t/m 2013
Contact icon Bel naar
09 223 23 20
Contact icon E-mail naar
info@lynx.be
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker