Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wenst te vernemen wanneer welk Belgisch bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bruto bedraagt ?

Hieronder vindt u een overzicht terug met gegevens over wanneer Belgische aandelen ex dividend gaan en hoeveel het brutobedrag van het dividend zal bedragen.
Naast de ex-coupon datum vindt u ook de betalingsdatum en het dividendrendement terug.


Wenst u de de dividenduitkering van een specifiek aandeel te kennen?

Bijvoorbeeld het aandeel KBC of  Colruyt? Voer in de zoekbalk de naam van het gewenste aandeel in.

Opgelet: dividenduitkeringen kunnen van invloed zijn op de prijzen van de opties van de betreffende onderliggende aandelen.
In bepaalde gevallen resulteert een dividenduitkering in een vervroegde uitoefening van de optie. Hier vindt u een verdere uitleg.

Sommige aandelen bieden de mogelijkheid om een dividend in aandelen of een dividend in cash te ontvangen.
Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
Royal Dutch Shell PLC13-02-20190,4251,6476,38%
Amgen14-02-20191,455,282,92%
Visa14-02-20190,250,880,73%
Unilever NV15-02-20190,3871,523,33%
Applied Materials20-02-20190,20,72,05%
General Electric Co25-02-20190,010,370,44%
Johnson & Johnson25-02-20190,93,542,81%
Bank of America Corp28-02-20190,150,542,03%
NIKE01-03-20190,220,821,10%
Randstad Holding NV01-03-20192,072,074,84%
APERAM SA06-03-20190,3981,5775,97%
General Motors Co07-03-20190,381,523,94%
The Kraft Heinz08-03-20190,6252,55,35%
Coca-Cola Co/The14-03-20190,391,563,30%
Linde AG14-03-20190,8250,7232,36%
Merck & Co.14-03-20190,551,993,02%
TOTAL SA19-03-20190,642,525,38%
Sligro Food Group NV21-03-20190,61,153,39%
Arcadis NV29-03-20190,470,474,05%
L'Oreal SA29-03-20193,553,551,78%
BE Semiconductor Industries NV01-04-20192,324,6410,77%
Daimler01-04-20193,653,656,95%
GrandVision NV01-04-20190,320,321,64%
Continental AG04-04-20194,54,53,22%
JPMorgan Chase & Co04-04-20190,82,723,10%
AT&T Inc09-04-20190,512,016,66%
Verizon09-04-20190,6032,3854,28%
Henkel11-04-20191,791,792,13%
SBM Offshore NV11-04-20190,2210,2191,54%
Wessanen12-04-20190,130,131,44%
PostNL NV16-04-20190,070,2410,61%
Aalberts Industries NV17-04-20190,650,652,16%
Airbus SE17-04-20191,51,51,56%
Koninklijke Vopak NV17-04-20191,051,052,37%
Procter & Gamble Co/The17-04-20190,7172,8693,07%
Koninklijke Ahold Delhaize NV22-04-20190,630,632,70%
BinckBank NV23-04-20190,130,368,34%
RELX NV24-04-20190,140,4562,44%
Inditex26-04-20190,1650,542,24%
Vinci SA26-04-20190,752,513,27%
Wolters Kluwer NV26-04-20190,650,991,85%
Münchener Rück29-04-20198,68,64,41%
Vivendi SA29-04-20190,450,452,10%
Akzo Nobel NV30-04-20190,4211,093,48%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,83%
Bouygues SA30-04-20191,71,75,50%
Groupe Danone30-04-20191,91,93,05%
RWE30-04-20190,50,52,37%
Societe Generale SA30-04-20192,22,27,67%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,154,38%
Deutsche Lufthansa AG08-05-20190,80,83,62%
Schneider Electric SE08-05-20190,192,20,32%
Koninklijke DSM NV09-05-20190,772,041,91%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,52%
Boskalis Westminster10-05-2019114,31%
Koninklijke Philips NV10-05-20190,80,82,46%
Peugeot SA10-05-20190,530,532,43%
Adidas AG13-05-20192,62,61,28%
Banco Santander SA13-05-20193,033,034,14%
Sanofi13-05-20193,033,034,11%
SAP SE13-05-20191,41,41,52%
ArcelorMittal15-05-20190,0880,0880,45%
BASF SE15-05-20193,16,24,77%
ProSiebenSat.115-05-20191,931,9311,63%
Vonovia17-05-20191,441,323,33%
Aegon NV20-05-20190,140,286,16%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,553,73%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,636,08%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,14%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,36%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,67%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2033,88%
Corbion NV24-05-20190,560,562,25%
Engie24-05-20190,370,725,32%
Anheuser-Busch InBev SA/NV29-05-201922,84,28%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,027,03%
Eni29-05-20190,420,825,77%
NN Group NV03-06-20190,661,74,55%
Orange03-06-20190,40,75,18%
Vodafone Group ADR06-06-20191,121,749,02%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,62%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,34,20%
Telefónica17-06-20190,20,45,19%
Safran19-06-20191,61,61,45%
Renault SA24-06-20193,553,555,82%
Iberdrola08-07-20190,1510,3374,77%
Enel24-07-20190,140,2865,40%

Heeft u nog verdere vragen?

U kunt contact met ons opnemen via chat, telefoon of e-mail. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:30 tot 20 uur (vrijdag tot 18:00 uur). Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag verder.

Direct contact opnemen

Ignace De Vloo
Ignace De Vloo
Service Manager
Contact icon Bel naar
09 223 23 20
Contact icon E-mail naar
klantendesk@lynx.be
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker