Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wenst te vernemen wanneer welk Belgisch bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bruto bedraagt ?

Hieronder vindt u een overzicht terug met gegevens over wanneer Belgische aandelen ex dividend gaan en hoeveel het brutobedrag van het dividend zal bedragen.
Naast de ex-coupon datum vindt u ook de betalingsdatum en het dividendrendement terug.


Wenst u de de dividenduitkering van een specifiek aandeel te kennen?

Bijvoorbeeld het aandeel KBC of  Colruyt? Voer in de zoekbalk de naam van het gewenste aandeel in.

Opgelet: dividenduitkeringen kunnen van invloed zijn op de prijzen van de opties van de betreffende onderliggende aandelen.
In bepaalde gevallen resulteert een dividenduitkering in een vervroegde uitoefening van de optie. Hier vindt u een verdere uitleg.

Sommige aandelen bieden de mogelijkheid om een dividend in aandelen of een dividend in cash te ontvangen.
Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendDividend afgelopen 12 maandDividend rendement
LVMH Moet Hennessy Louis Vuitt04-12-2018252,06%
Orange04-12-20180,30,654,77%
Automatic Data Processing13-12-20180,792,012,27%
Garmin Ltd13-12-20180,532,083,29%
Gilead Sciences Inc13-12-20180,572,233,33%
Viacom CL B14-12-20180,20,82,73%
Broadcom18-12-20182,6574,56%
Seagate Technology18-12-20180,632,526,31%
Telefónica18-12-20180,20,45,27%
TOTAL SA18-12-20180,642,55,38%
Safran19-12-20180,691,60,67%
General Electric Co24-12-20180,120,482,14%
Western Digital27-12-20180,524,80%
Dentsply Sirona28-12-20180,0870,350,97%
Mondelez28-12-20180,260,922,38%
Comcast31-12-20180,190,7282,05%
Paychex31-12-20180,562,183,31%
American Express Co03-01-20190,391,441,47%
JPMorgan Chase & Co03-01-20190,82,483,13%
AT&T Inc09-01-20190,526,73%
Iberdrola09-01-20190,1550,3264,70%
Intuit09-01-20190,471,640,92%
Verizon09-01-20190,6032,3734,20%
Kering11-01-2019261,53%
Caterpillar Inc17-01-20190,863,282,79%
Procter & Gamble Co/The17-01-20190,7172,8413,11%
Enel18-01-20190,140,2515,86%
Wereldhave NV18-01-20190,632,89,25%
BinckBank NV22-01-20190,130,3611,82%
Ford Motor Co29-01-20190,150,66,88%
Fastenal30-01-20190,41,542,91%
Morgan Stanley30-01-20190,31,12,96%
Texas Instruments30-01-20190,772,633,30%
Hasbro31-01-20190,632,463,01%
Interactive Brokers Group Inc31-01-20190,10,40,78%
McDonald's Corp31-01-20191,164,192,55%
Pfizer Inc31-01-20190,341,363,11%
Siemens31-01-20193,83,77,81%
Citigroup Inc01-02-20190,451,543,13%
ThyssenKrupp04-02-20190,150,150,97%
American Airlines Group Inc05-02-20190,10,41,19%
Qualcomm05-02-20190,622,434,30%
Flow Traders06-02-20191,351,79,92%
Goldman Sachs Group Inc/The06-02-20190,83,151,81%
Intel06-02-20190,31,22,57%
Sirius XM06-02-20190,0120,0450,78%
Starbucks06-02-20190,361,322,22%
Boeing Co/The07-02-20191,716,842,10%
Costco Wholesale07-02-20190,572,211,03%
Exxon Mobil Corp07-02-20190,823,234,25%
IBM07-02-20191,576,215,22%
J.B. Hunt Transport Services, Inc.07-02-20190,240,960,97%
Wells Fargo & Co07-02-20190,431,643,48%
Apple Inc08-02-20190,732,821,87%
ING Groep08-02-20190,430,676,73%
United States Steel Corp08-02-20190,050,20,95%
Paccar11-02-20190,281,091,97%
Schlumberger Ltd12-02-20190,524,71%
Royal Dutch Shell PLC13-02-20190,4111,5916,22%
Walgreens Boots Alliance13-02-20190,441,682,18%
3M14-02-20191,365,442,75%
Amgen14-02-20191,325,282,77%
Chevron Corp14-02-20191,124,483,90%
KLA-Tencor Corp.14-02-20190,753,593,24%
Symantec14-02-20190,0750,31,37%
United Technologies14-02-20190,7352,8352,44%
Visa14-02-20190,250,880,73%
Unilever NV15-02-20190,3871,523,18%
Cognizant Technology Solutions19-02-20190,20,81,19%
Applied Materials20-02-20190,20,72,36%
Microchip Technology Inc.20-02-20190,3631,4552,06%
Delta Air Lines Inc21-02-20190,351,312,50%
Marriott International21-02-20190,411,561,47%
NVIDIA21-02-20190,160,610,43%
Skyworks21-02-20190,381,42,26%
Tractor Supply22-02-20190,311,21,39%
Johnson & Johnson25-02-20190,93,542,50%
CSX27-02-20190,220,881,31%
DowDuPont27-02-20190,381,522,85%
Maxim Integrated Products27-02-20190,461,763,46%
Bank of America Corp28-02-20190,150,542,41%
Netease01-03-20190,231,670,39%
NIKE01-03-20190,220,821,21%
Randstad Holding NV01-03-20192,072,075,30%
Lam Research05-03-20191,13,83,20%
APERAM SA06-03-20190,3951,586,75%
Citrix06-03-20190,350,351,30%
General Motors Co07-03-20190,381,524,43%
Shire - ADR07-03-20191,0361,0620,73%
Travelers Companies07-03-20190,773,032,52%
UnitedHealth07-03-20190,93,451,35%
Wal-Mart07-03-20190,542,082,33%
Analog Devices08-03-20190,481,922,20%
The Kraft Heinz08-03-20190,6252,55,18%
21st Century Fox A12-03-20190,180,360,74%
Expedia13-03-20190,321,241,08%
Home Depot13-03-20191,034,122,39%
Coca-Cola Co/The14-03-20190,391,563,19%
Ross Stores15-03-20190,2250,91,15%
Sligro Food Group NV21-03-20190,61,153,18%
Activision28-03-20190,340,340,71%
Arcadis NV29-03-20190,470,474,44%
L'Oreal SA29-03-20193,553,551,70%
BE Semiconductor Industries NV01-04-20192,324,6413,10%
Daimler01-04-20193,653,657,96%
GrandVision NV01-04-20190,320,321,64%
ASML Holding NV03-04-20191,41,40,99%
Continental AG04-04-20194,54,53,65%
Banco Bilbao Vizcaya05-04-20190,10,6294,32%
Henkel11-04-20191,791,791,81%
SBM Offshore NV11-04-20190,220,2191,73%
Wessanen12-04-20190,130,131,55%
PostNL NV16-04-20190,070,2411,05%
Aalberts Industries NV17-04-20190,650,652,25%
Airbus SE17-04-20191,51,51,69%
Koninklijke Vopak NV17-04-20191,051,052,70%
Koninklijke KPN NV18-04-20190,040,1134,65%
Koninklijke Ahold Delhaize NV22-04-20190,630,632,86%
RELX NV24-04-20190,140,4562,57%
Inditex26-04-20190,1650,542,02%
Vinci SA26-04-20190,752,513,47%
Wolters Kluwer NV26-04-20190,650,991,89%
Münchener Rück29-04-20198,68,64,61%
Vivendi SA29-04-20190,450,452,15%
Akzo Nobel NV30-04-20190,372,313,25%
Beiersdorf AG30-04-20190,70,70,75%
Bouygues SA30-04-20191,71,75,19%
Groupe Danone30-04-20191,91,93%
RWE30-04-20190,50,52,68%
Societe Generale SA30-04-20192,22,27,37%
Bayer AG02-05-20192,82,84,51%
Deutsche Post AG02-05-20191,151,154,47%
Allianz SE06-05-2019884,57%
Deutsche Lufthansa AG08-05-20190,80,84,15%
Schneider Electric SE08-05-20190,192,20,31%
Koninklijke DSM NV09-05-20190,772,042,06%
Air Liquide SA10-05-20192,652,652,49%
Boskalis Westminster10-05-2019114,81%
Koninklijke Philips NV10-05-20190,80,82,48%
Peugeot SA10-05-20190,530,533,06%
Adidas AG13-05-20192,62,61,34%
Banco Santander SA13-05-20193,033,033,91%
E.ON13-05-20190,30,33,43%
Sanofi13-05-20193,033,033,92%
SAP SE13-05-20191,41,41,57%
ArcelorMittal15-05-20190,0880,0880,47%
BASF SE15-05-20193,16,25,29%
ProSiebenSat.115-05-20191,931,9312%
Vonovia17-05-20191,441,323,37%
Aegon NV20-05-20190,140,286,35%
Cie Generale des Etablissement20-05-20193,553,554,11%
Credit Agricole SA20-05-20190,630,636,28%
Deutsche Boerse AG20-05-20192,452,452,19%
Bayerische Motoren Werke AG21-05-2019445,69%
Deutsche Bank21-05-20190,110,111,45%
Fresenius Medical Care AG & Co21-05-20191,061,061,71%
Intesa Sanpaolo22-05-20190,080,2034,06%
Corbion NV24-05-20190,560,562,25%
Engie24-05-20190,370,726,11%
Anheuser-Busch InBev SA/NV29-05-201922,84,48%
BNP Paribas SA29-05-20193,023,027,36%
Eni29-05-20190,420,826%
NN Group NV03-06-20190,661,74,87%
Orange04-06-20190,30,74,82%
Vodafone Group ADR06-06-20191,121,748,03%
Deutsche Telekom AG10-06-20190,650,654,36%
Compagnie de Saint-Gobain12-06-20191,31,34,40%
Renault SA24-06-20193,553,556,35%
Cintas Corp.07-11-20192,052,051,20%
Walt Disney06-12-20190,881,720,79%

Heeft u nog verdere vragen?

U kunt contact met ons opnemen via chat, telefoon of e-mail. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:30 tot 20 uur (vrijdag tot 18:00 uur). Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag verder.

Direct contact opnemen

Ignace De Vloo
Ignace De Vloo
Service Manager
Contact icon Bel naar
09 223 23 20
Contact icon E-mail naar
klantendesk@lynx.be
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker