Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wenst te vernemen wanneer welk Belgisch bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bruto bedraagt ?

Hieronder vindt u een overzicht terug met gegevens over wanneer Belgische aandelen ex dividend gaan en hoeveel het brutobedrag van het dividend zal bedragen.
Naast de ex-coupon datum vindt u ook de betalingsdatum en het dividendrendement terug.


Wenst u de de dividenduitkering van een specifiek aandeel te kennen?

Bijvoorbeeld het aandeel KBC of  Colruyt? Voer in de zoekbalk de naam van het gewenste aandeel in.

Opgelet: dividenduitkeringen kunnen van invloed zijn op de prijzen van de opties van de betreffende onderliggende aandelen.
In bepaalde gevallen resulteert een dividenduitkering in een vervroegde uitoefening van de optie. Hier vindt u een verdere uitleg.

Sommige aandelen bieden de mogelijkheid om een dividend in aandelen of een dividend in cash te ontvangen.
Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendVerwachte dividendgroeiDividend rendement
CATERPILLAR INC18-4-20190,867,642,72
PROCTER & GAMBLE CO/THE18-4-20190,73873,712,84
DOWDUPONT INC25-4-20190,14-28,311,05
BANCO SANTANDER SA26-4-20190,076,275,95
SCHNEIDER ELECTRIC SE2-5-20192,355,733,32
UNILEVER NV-CVA2-5-20190,46,673,11
BOEING CO/THE9-5-20192,05513,662,22
INTL BUSINESS MACHINES CORP9-5-20191,644,864,65
PFIZER INC9-5-20190,365,493,44
ARCELORMITTAL9-5-20190,258,740,94
APPLE INC10-5-20190,799,181,66
EXXON MOBIL CORP10-5-20190,865,394,26
KONINKLIJKE DSM NV10-5-20191,534,082,33
CHEVRON CORP16-5-20191,194,953,91
3M CO16-5-20191,446,032,82
UNITED TECHNOLOGIES CORP16-5-20190,7354,552,35
VISA INC-CLASS A SHARES16-5-20190,2519,250,74
WALGREENS BOOTS ALLIANCE INC16-5-20190,448,552,97
ROYAL DUTCH SHELL PLC-A SHS16-5-20190,4182612,845,98
ESSILORLUXOTTICA23-5-20192,0415,052,10
JOHNSON & JOHNSON24-5-20190,966,922,75
GOLDMAN SACHS GROUP INC30-5-20190,857,721,77
NIKE INC -CL B31-5-20190,228,741,09
MCDONALD'S CORP3-6-20191,166,482,51
HOME DEPOT INC5-6-20191,3612,642,87
LINDE PLC6-6-20190,87532,782,02
TRAVELERS COS INC/THE7-6-20190,826,112,39
TELEFONICA SA12-6-20190,20,005,36
COCA-COLA CO/THE13-6-20190,42,493,44
MERCK & CO. INC.14-6-20190,553,742,67
UNITEDHEALTH GROUP INC14-6-20191,1215,871,81
WIRECARD AG19-6-20190,210,060,18
AMADEUS IT GROUP SA26-6-20190,6654,781,67
AMERICAN EXPRESS CO3-7-20190,399,251,50
CISCO SYSTEMS INC3-7-20190,3516,552,59
JPMORGAN CHASE & CO3-7-20190,826,153,46
WALT DISNEY CO/THE8-7-20190,884,451,62
IBERDROLA SA8-7-20190,25,444,64
VERIZON COMMUNICATIONS INC9-7-20190,60252,054,12
KONINKLIJKE KPN NV26-7-20190,045,984,29
INTEL CORP6-8-20190,3155,332,37
RELX PLC8-8-2019132,812,60
ING GROEP NV9-8-20190,244,296,26
MICROSOFT CORP14-8-20190,467,721,63
ABN AMRO GROUP NV-CVA14-8-20190,650,007,20
HEINEKEN NV14-8-20190,657,191,76
NN GROUP NV19-8-20190,768,815,37
AEGON NV22-8-20190,156,696,88
WOLTERS KLUWER26-8-20190,376,621,66
ASR NEDERLAND NV2-9-20190,65-7,414,64
CRH PLC5-9-20190,215,692,67
KONINKLIJKE AHOLD DELHAIZE N20-9-20190,49,632,97
ENI SPA23-9-20190,432,775,33
TOTAL SA27-9-20190,663,065,24
BANCO BILBAO VIZCAYA ARGENTA7-10-20190,1128,465,18
AKZO NOBEL N.V.25-10-20190,4-48,812,29
VINCI SA5-11-20190,88,773,13
ANHEUSER-BUSCH INBEV SA/NV12-11-20190,8-13,692,42
LVMH MOET HENNESSY LOUIS VUI3-12-20192,2512,801,88
ORANGE9-12-20190,34,554,82
ENEL SPA20-1-20200,1610,805,32
KERING20-1-2020421,912,12
SIEMENS AG-REG30-1-20203,94,213,99
THYSSENKRUPP AG3-2-20200,225,991,55
INFINEON TECHNOLOGIES AG28-2-20200,285,831,51
WALMART INC5-3-20200,541,882,18
UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD25-3-20205,40,617,31
RANDSTAD NV2-4-20202,11-6,754,79
HENKEL AG & CO KGAA VORZUG3-4-20202,127,922,04
AIRBUS SE14-4-2020216,961,40
COVESTRO AG14-4-20202,43,654,73
VIVENDI15-4-20200,5510,061,93
BEIERSDORF AG17-4-20200,84,550,74
VOPAK22-4-20201,155,982,55
ASML HOLDING NV24-4-20202,425,991,23
L'OREAL24-4-20204,157,011,61
RWE AG24-4-20200,8-15,662,95
AALBERTS INDUSTRIES NV24-4-20200,8210,632,38
ASML HOLDING NV24-4-20202,425,991,23
BAYER AG-REG27-4-20202,94,014,82
INDUSTRIA DE DISENO TEXTIL27-4-20200,3613,272,52
BAYER AG-REG27-4-20202,94,014,82
MERCK KGAA27-4-20201,33,851,25
MUENCHENER RUECKVER AG-REG30-4-20209,65,514,37
BASF SE4-5-20203,33,134,80
CONTINENTAL AG4-5-2020510,063,41
DANONE5-5-202022,572,84
SANOFI5-5-20203,131,733,88
ADIDAS AG7-5-20203,722,251,53
ALLIANZ SE-REG7-5-20209,57,724,50
VOLKSWAGEN AG-PREF7-5-20205,5615,243,37
HEIDELBERGCEMENT AG7-5-20202,513,803,19
BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG8-5-20203,50,005,01
AXA SA8-5-20201,425,985,92
IMCD NV8-5-20200,916,091,16
FRESENIUS SE & CO KGAA11-5-20200,825,071,57
KONINKLIJKE PHILIPS NV11-5-20200,854,002,32
FRESENIUS SE & CO KGAA11-5-20200,825,071,57
DEUTSCHE LUFTHANSA-REG11-5-20200,84,004,13
VONOVIA SE13-5-20201,629,223,12
DEUTSCHE BOERSE AG14-5-20202,9510,442,35
DEUTSCHE POST AG-REG14-5-20201,24,173,93
E.ON SE14-5-20200,4618,564,38
DEUTSCHE TELEKOM AG-REG15-5-20200,754,55
SAP SE15-5-20201,66,691,45
FRESENIUS MEDICAL CARE AG &15-5-20201,269,721,61
INTESA SANPAOLO18-5-20200,225,749,02
ENGIE19-5-20200,87,722,86
DAIMLER AG-REGISTERED SHARES21-5-20203,05-4,296,02
DEUTSCHE BANK AG-REGISTERED22-5-20200,1210,891,49
AIR LIQUIDE SA25-5-20202,925,932,32
BNP PARIBAS26-5-20203,023,007,04
SAFRAN SA26-5-20202,2516,041,48
SOCIETE GENERALE SA27-5-20202,22,948,44
NOKIA OYJ28-5-20200,0613,803,92

Heeft u nog verdere vragen?

U kunt contact met ons opnemen via chat, telefoon of e-mail. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:30 tot 20 uur (vrijdag tot 18:00 uur). Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag verder.

Direct contact opnemen

Ignace De Vloo
Ignace De Vloo
Service Manager
Contact icon Bel naar
09 223 23 20
Contact icon E-mail naar
klantendesk@lynx.be
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker