Dividenduitkering aandelen

Mis nooit meer de dividenduitkering van uw favoriete aandeel

U wenst te vernemen wanneer welk Belgisch bedrijf dividend uitkeert en hoeveel dit dividend bruto bedraagt ?

Hieronder vindt u een overzicht terug met gegevens over wanneer Belgische aandelen ex dividend gaan en hoeveel het brutobedrag van het dividend zal bedragen.
Naast de ex-coupon datum vindt u ook de betalingsdatum en het dividendrendement terug.


Wenst u de de dividenduitkering van een specifiek aandeel te kennen?

Bijvoorbeeld het aandeel KBC of  Colruyt? Voer in de zoekbalk de naam van het gewenste aandeel in.

Opgelet: dividenduitkeringen kunnen van invloed zijn op de prijzen van de opties van de betreffende onderliggende aandelen.
In bepaalde gevallen resulteert een dividenduitkering in een vervroegde uitoefening van de optie. Hier vindt u een verdere uitleg.

Sommige aandelen bieden de mogelijkheid om een dividend in aandelen of een dividend in cash te ontvangen.
Hier vindt u een duidelijke uitleg hoe u een keuze kunt maken hoe u uw dividend wilt ontvangen.

BedrijfsnaamEx-coupon datumVolgend dividendVerwachte dividendgroeiDividend rendement
Proximus SADP30-5-20190,753,175,91
Warehouses De Pauw CVA31-5-20194.85,123,43
UCB SA3-6-20191,242,681,75
Umicore SA5-6-20193756,272,75
Groupe Bruxelles Lambert SA6-6-20193.101,393,64
Barco NV7-6-20192.454,501,38
KBC Group NV12-6-20193.50,005,79
Sofina SA13-6-20192.954,731,58
INTL BUSINESS MACHINES CORP14-6-20191,644,864,65
PFIZER INC14-6-20190,365,493,44
ARCELORMITTAL19-6-20190,258,740,94
APPLE INC26-6-20190,799,181,66
EXXON MOBIL CORP3-7-20190,865,394,26
KONINKLIJKE DSM NV3-7-20191,534,082,33
Cofinimmo SA3-7-20195.52,812,43
CHEVRON CORP8-7-20191,194,953,91
3M CO8-7-20191,446,032,82
UNITED TECHNOLOGIES CORP9-7-20190,7354,552,35
VISA INC-CLASS A SHARES18-7-20190,2519,250,74
WALGREENS BOOTS ALLIANCE INC19-7-20190,488,552,97
ROYAL DUTCH SHELL PLC-A SHS26-7-20190,4182612,845,98
Solvay SA29-7-20193.753,854,37
ESSILORLUXOTTICA1-8-20192,1515,052,10
JOHNSON & JOHNSON5-8-20190,966,922,75
Ageas6-8-20192,34,355,09
Colruyt SA7-8-20191,273,941,86
GOLDMAN SACHS GROUP INC8-8-20190,857,721,77
NIKE INC -CL B8-8-20190,228,741,09
Ontex Group NV8-8-20190.410,003,98
Ackermans & van Haaren NV9-8-20191.6246,671,59
MCDONALD'S CORP9-8-20191,166,482,51
HOME DEPOT INC12-8-20191,3612,642,87
LINDE PLC14-8-20190,87532,782,02
TRAVELERS COS INC/THE14-8-20190,826,112,39
TELEFONICA SA14-8-20190,20,005,36
COCA-COLA CO/THE15-8-20190,42,493,44
MERCK & CO. INC.15-8-20190,553,742,67
UNITEDHEALTH GROUP INC15-8-20191,1215,871,81
WIRECARD AG15-8-20190,210,060,18
AMADEUS IT GROUP SA16-8-20190,6654,781,67
AMERICAN EXPRESS CO16-8-20190,399,251,50
CISCO SYSTEMS INC19-8-20190,3516,552,59
JPMORGAN CHASE & CO22-8-20190,826,153,46
WALT DISNEY CO/THE22-8-20190,884,451,62
IBERDROLA SA23-8-20190,25,444,64
VERIZON COMMUNICATIONS INC26-8-20190,60252,054,12
PROCTER & GAMBLE CO/THE26-8-20190,7463,712,84
CATERPILLAR INC29-8-20191,037,642,72
KONINKLIJKE KPN NV2-9-20190,045,984,29
BANCO SANTANDER SA5-9-20190,074,555,52
INTEL CORP20-9-20190,3155,332,37
UNILEVER NV-CVA23-9-20190,417,472,94
BOEING CO/THE27-9-20192,05513,662,22
RELX PLC28-9-2019132,812,60
ING GROEP NV7-10-20190,244,296,26
MICROSOFT CORP25-10-20190,467,721,63
ABN AMRO GROUP NV-CVA5-11-20190,650,007,20
HEINEKEN NV12-11-20190,657,191,76
APERAM SA13-11-20191.755,517,62
NN GROUP NV3-12-20190,768,815,37
AEGON NV4-12-20190,156,696,88
WOLTERS KLUWER4-12-20190,376,621,66
DOWDUPONT INC9-12-20190,14-28,311,05
ASR NEDERLAND NV16-1-20200,65-7,414,64
CRH PLC20-1-20200,215,692,67
KONINKLIJKE AHOLD DELHAIZE N20-1-20200,49,632,97
ENI SPA30-1-20200,432,775,33
TOTAL SA3-2-20200,663,065,24
BANCO BILBAO VIZCAYA ARGENTA28-2-20200,1128,465,18
AKZO NOBEL N.V.5-3-20200,4-48,812,29
VINCI SA25-3-20200,88,773,13
ANHEUSER-BUSCH INBEV SA/NV2-4-20200,8-13,692,42
LVMH MOET HENNESSY LOUIS VUI3-4-20202,2512,801,88
ORANGE14-4-20200,34,554,82
ENEL SPA14-4-20200,1610,805,32
KERING15-4-2020421,912,12
SIEMENS AG-REG17-4-20203,94,213,99
THYSSENKRUPP AG22-4-20200,225,991,55
INFINEON TECHNOLOGIES AG24-4-20200,285,831,51
WALMART INC24-4-20200,541,882,18
UNIBAIL-RODAMCO-WESTFIELD24-4-20205,40,617,31
RANDSTAD NV24-4-20202,11-6,754,79
HENKEL AG & CO KGAA VORZUG24-4-20202,127,922,04
AIRBUS SE25-4-2020216,961,40
COVESTRO AG25-4-20202,43,654,73
VIVENDI26-4-20200,5510,061,93
BEIERSDORF AG27-4-20200,84,550,74
VOPAK27-4-20201,155,982,55
ASML HOLDING NV27-4-20202,425,991,23
L'OREAL27-4-20204,157,011,61
RWE AG27-4-20200,8-15,662,95
AALBERTS INDUSTRIES NV30-4-20200,8210,632,38
ASML HOLDING NV30-4-20202,425,991,23
BAYER AG-REG4-5-20202,94,014,82
INDUSTRIA DE DISENO TEXTIL4-5-20200,3613,272,52
BAYER AG-REG5-5-20202,94,014,82
MERCK KGAA5-5-20201,33,851,25
MUENCHENER RUECKVER AG-REG6-5-20209,65,514,37
BASF SE7-5-20203,33,134,80
CONTINENTAL AG7-5-2020510,063,41
DANONE7-5-202022,572,84
SANOFI7-5-20203,131,733,88
SCHNEIDER ELECTRIC SE8-5-20202,457,843,08
ADIDAS AG8-5-20203,722,251,53
ALLIANZ SE-REG8-5-20209,57,724,50
VOLKSWAGEN AG-PREF11-5-20205,5615,243,37
HEIDELBERGCEMENT AG11-5-20202,513,803,19
BAYERISCHE MOTOREN WERKE AG11-5-20203,50,005,01
AXA SA11-5-20201,425,985,92
IMCD NV13-5-20200,916,091,16
FRESENIUS SE & CO KGAA14-5-20200,825,071,57
KONINKLIJKE PHILIPS NV14-5-20200,854,002,32
FRESENIUS SE & CO KGAA14-5-20200,825,071,57
DEUTSCHE LUFTHANSA-REG14-5-20200,84,004,13
VONOVIA SE15-5-20201,629,223,12
DEUTSCHE BOERSE AG15-5-20202,9510,442,35
DEUTSCHE POST AG-REG15-5-20201,24,173,93
E.ON SE18-5-20200,4618,564,38
DEUTSCHE TELEKOM AG-REG19-5-20200,754,55
SAP SE21-5-20201,66,691,45
FRESENIUS MEDICAL CARE AG &21-5-20201,269,721,61
INTESA SANPAOLO22-5-20200,225,749,02
ENGIE25-5-20200,87,722,86
DAIMLER AG-REGISTERED SHARES26-5-20203,05-4,296,02
DEUTSCHE BANK AG-REGISTERED26-5-20200,1210,891,49
AIR LIQUIDE SA27-5-20202,925,932,32
BNP PARIBAS27-5-20203,023,007,04
SAFRAN SA28-5-20202,2516,041,48
SOCIETE GENERALE SA5-6-20202,22,948,44
NOKIA OYJ5-9-20200,0613,803,92

Heeft u nog verdere vragen?

U kunt contact met ons opnemen via chat, telefoon of e-mail. Wij zijn iedere werkdag bereikbaar van 8:30 tot 20 uur (vrijdag tot 18:00 uur). Onze ervaren servicemedewerkers helpen u graag verder.

Direct contact opnemen

Ignace De Vloo
Ignace De Vloo
Service Manager
Contact icon Bel naar
09 223 23 20
Contact icon E-mail naar
klantendesk@lynx.be
Contact icon Chat met een
LYNX medewerker